KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16858267

nr 1685 8267

Ulf Olausson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Vrede. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x33 cm

Ulf O. G. Olausson, född 1935, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 mars 2025
kl 18:22:31

Ulf Olausson

Läs mer om Ulf Olausson